به سایت کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مازندران خوش آمدید.

صفحه اول ارکان کانون تعرفه و دستمزد گروه یازده گانه کارشناسی قوانین و مقررات نظام نامه ها و مصوبات كانون سایت مرتبط نقشه سایت ارتباط با کانون


        
        


  توافقنامه كانون با هتل آرمان توس مشهد 980118

بسمه تعالي

همكار گرانقدر
با احترام
به استحضار مي رساند قراردادي في مابين كانون كارشناسان رسمي دادگستري مازندران و هتل آپارتمان آرمان توس مشهد به آدرس : مشهد، خيابان نواب صفوي، بين نواب صفوي 12 و 16 منعقد گرديده است.
از ويژگي هاي هتل مي توان به فاصله پياده تا حرم مطهر حدود كمتر از 10 دقيقه و همچنين سرويس رايگان رفت و برگشت حرم مطهر و داشتن مجتمع تجاري مدرن جنب هتل و ويژگي هاي ديگر كه در لينك زير در دو برگه قابل مشاهده است اشاره كرد.

امكانات و ويژگي هاي هتل آرمان

لذا در صورت تمايل به استفاده از هتل با توجه به بندهاي توافقنامه، از لينكي كه در زير قرار دارد فرم درخواست را پرينت و پس از تكميل آن را به كانون ارسال نماييد.

فرم درخواست متقاضي رزرو هتل

 

خلاصه بندهاي توافقنامه


موضوع توافقنامه

موضوع توافقنامه عبارت است از ارائه خدمات هتلي از قبيل اقامت پرسنل و پذيرايي ميهمانان كانون (كه بصورت كتبي و طي يك معرفي نامه از سوي كانون به هتل معرفي مي گردند) در هتل آپارتمان ستاره آرمان توس به آدرس فوق.

مبلغ توافقنامه

- مبلغ توافقنامه براي پذيرايي از ميهمانان كانون به صورت اتاق و صبحانه به ازاي هر نفر صد و هفتاد و پنج هزار تومان براي هر شب اقامت مي باشد. با احتساب ماليات بر ارزش افزوده

نحوه پرداخت

مبلغ هر صورتحساب بر اساس ماده 4 فوق الاشاره و با توجه به مدت زمان اقامت هر فرد معرفي شده، توسط ايشان به حساب سپرده 2-6792153-822-2041 بانك انصار شعبه بلوار سجاد شماره شبا : 140630204182206792153002 IR به نام شركت ستاره آرمان توس واريز خواهد شد.

توجه: لطفا مبلغ صورتحساب را بعد از تكميل فرم درخواست متقاضي و پس از موافقت كانون واريز ، تا به همراه معرفي نامه كتبي از سوي كانون براي هتل ارسال و هتل پس از دريافت اين مدارك واچر مربوطه را صادر و ارايه نمايد.

تعهدات كانون:

كانون مي بايد درخواست هاي رزرو را بصورت گروهي حداقل 7 روز قبل از ورود ميهمانان بصورت كتبي به هتل اعلام و تائيديه وي را اخذ نمايد.
تبصره: در ايام خاص و مناسبت ها حداقل زمان درخواست رزرو به سه هفته تغيير مي يابد.

تعهدات هتل:

هتل متعهد به تامين روزانه يك بطري آب معدني يك و نيم ليتري براي هر نفر از ميهمانان مي باشد.
هتل متعهد مي گردد در طول مدت اقامت طي دو نوبت (يك نوبت آقايان و يك نوبت بانوان) حق استفاده از مجموعه آبي (سونا و استخر) را براي ميهمانان كانون مهيا نمايد.
هتل متعهد است صرفاً تعداد افراد معرفي شده را با رعايت شرايط اين قرارداد پذيرش نمايد.

ساير شرايط

- هزينه هاي جانبي اعم از رستوران، روم سرويس، تلفن، لاندري، كافي شاپ، ميني بار و غيره به عهده ميهمان مي باشد و در موقع خروج از ميهمان دريافت مي گردد.

- خسارت وارده به اموال و اثاثيه هتل بعهده ميهمان است.

- به افراد 2 تا 5 سال اضاقه نيم بها تعلق مي گيرد و براي كودكان زير 2 سال در صورت عدم استفاده از سرويس اضافي و ساير خدمات، وجهي دريافت نمي گردد.

- بر اساس قوانين هتل، زمان تحويل اتاق به مهمانان كانون از ساعت 14 و تخليه اتاق ها در ساعت 12 صورت خواهد پذيرفت.

- نحوه پذيرش مهمانان كانون فقط با معرفي نامه كتبي از سوي كانون ممكن مي باشد در غير اين صورت به صورت آزاد پذيرش و نقدا از مهمان دريافت مي گردد.

- همراه داشتن شناسنامه عكس دار و كارت ملي ميهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعايت شئونات اسلامي و مقررات هتل الزامي است.

- در صورت درخواست ميهمان جهت افزايش زمان اقامت تا ساعت 18، معادل 30% و پس از آن هزينه كامل اقامت يك شب از ميهمان دريافت مي گردد.

- در صورتيكه ميهمان قبل از ساعت 14 مراجعه نمايد، هتل وظيفه اي در قبال ارائه اتاق نخواهد داشت و تنها در صورت امكان و خالي بودن اتاق مي تواند همكاري لازم را داشته باشد.

- اقامت افراد بيشتر از ظرفيت مشخص شده هر اتاق، شامل پرداخت هزينه نفر اضافه بوده و منوط به دريافت تخت يا سرويس اضافه نمي باشد.

- ميهمان موظف است در پايان اقامت رزرو شده نسبت به تخليه اتاق در ساعت مشخص اقدام نمايد و در صورت تمايل به تمديد، با هماهنگي و توافق پذيرش هتل ممكن خواهد بود.

- هتل هيچ گونه تعهدي نسبت به مجاور هم بودن اتاق هاي رزرو شده، قرار گيري در يك طبقه، رنگ و شكل خاص و طبقه اتاق ندارد. شماره اتاق هنگام ورود ميهمان به هتل، تعيين مي گردد.

- واچر ذخيره اتاق به نام متقاضي صادر شده و غير قابل انتقال به ديگري است.

لغو يا تغيير رزرو

- در صورت درخواست ابطال رزرو تا 72 ساعت قبل از ورود ميهمان، 15% از هزينه  يك شب بر اساس نرخ اين توافقنامه اخذ مي شود و در صورت درخواست كنسلي در بازه زماني كمتر از 72 ساعت مانده به ورود ميهمان 50% يك شب بر اساس نرخ اين توافقنامه از ميهمان اخذ مي شود.(در ايام غير پيك) و در ايام پيك سال كنسلي در كمتر از 72 ساعت تاثيري در مبلغ محاسبه شده نداشته و مبلغ مزبور تماما از مهمان اخذ خواهد شد.

تبصره: ايام پيك عبارتست از 25 اسفند لغايت 15 فروردين و از 15 خرداد لغايت 15 مهر ماه و ساير تعطيلات و مناسبت هاي مذهبي به تشخيص هتل

- هتل تنها در تاريخ ورود رزرو، اتاق را جهت ميهمان خالي نگه مي دارد و در صورت عدم مراجعه ميهمان تا ساعت 12 روز بعد، رزرو كنسل گرديده و هزينه آن معادل يك شب كامل به تعداد اتاق ها به حساب ميهمان منظور مي گردد.

متن كامل توافقنامه

 

1398/02/07 13:17طراحی و پشتیبانی : شرکت داده پردازی راه ابریشم


      
      

 افراد آنلاين:  
14 نفر   
کل بازديدکنندگان:  
3481536 نفر
بازديد امروز:  
784 نفر
بازديد ديروز:  
1081 نفر